Trabzonspor neler oluyor?

Trabzonspor neler oluyor?

Trabzonspor Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp, bir araya gelmedikleri gibi birbirleriyle de telefonla da olsa görüşmüyorlar.

Başkan ile asbaşkanın, dargın olmalarına neden olan olayın ne olduğu ise bilinmiyor.

Birkaç ay öncesine kadar Trabzonspor’da alınan teknik ve idari kararlarda etkili olan Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp’in etliye sütlüye karışmamasını kimileri ileride kopacak fırtınanın habercisi olarak nitelendiriyor.

Diğer yandan ise Başkan Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Abdullah Avcı’nın alınmasını istediği 5 oyuncudan 2’sini aldı. Ağaoğlu’nun önümüzdeki hafta bir yabancı oyuncu ile daha sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Zorluoğlu’na her kesimden destek!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kent tarihinin en büyük yatırımlarına imza atan bir isim olarak tarihe geçecek gibi.

Başkan Murat Zorluoğlu, bugüne kadar hiçbir belediye başkanının kaynak bulamadığı ve cesaret edemediği kentin köhnemiş ve büyük bölümünde olmayan alt yapısına el attı. Kentin ana caddeleri ve sokaklarında devam eden çalışmaların en kısa süre içerisinde tamamlanması için yapımcı firma ve büyükşehir belediyesi ekipleri gece gündüz büyük gayret sarf ediyorlar.

Başkan Zorluoğlu’nu kutluyoruz.

Bıyık da tam not aldı!

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’da, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu gibi ilçesinde büyük işlere imza atıyor.

Yomra’ya gaz akışını sağlayacak ana hat bağlantı çalışmalarını başlatan Bıyık, Kaşüstü Mahallemizde, önlerine doğalgaz bağlantı kutusu getirilmiş olan bina maliklerinin, bireysel doğalgaz geçişi için yönetim kurulu kararlarını almaları ve gerekli hazırlıkları yapmalarını rica ederim. Yomra'mızı kömür dumanından kurtarmaya kararlıyız’ dedi.

Kapısı açık başkanlar!

Trabzon’da Belediye Başkanlığı yapmış isimler arasında parti rozetini rafa kaldıran isimlerin başında Orhan Karakullukçu gelirdi. Orhan Beyin bu rozet çıkarma işi kendisine biraz pahalıya mal olmuştu. Şimdiki başkanlar, pek ‘rozet’ çıkarmıyor ancak, vatandaşa hizmette de kayda değer bir ayrımcılık yapmıyorlar. ‘Başkanlar hizmette ayrımcılık yapıyor’, desek haksızlık olur.

Trabzon’da, başkanlık makam odasının kapısının başkan ile görüşmek isteyen herkese açık olan belediyelerin sayısının bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Özledik Be!

Özal'ın Başbakanlığı döneminde ANAP bir kanun çıkarır. O zaman CHP'nin Başkanı olan Erdal İnönü bu kanunu Anayasa Mahkemesine götürür. Anayasa Mahkemesi kanunu iptal eder.

Bu konuyu soran bir gazeteciye Özal Erdal İnönü'yü kastederek; "Onun boyu uzun aklı kısadır. Bu işlere kafası çalışmaz" der.

Özal'ın bu sözlerini duyan Erdal İnönü; "Özal bu ülkenin Başbakanıdır. Bu sözleri kendisine yakıştıramadım" der.

Bu sözü duyan Özal;

"O da bana Yerden Bitme desin, ödeşelim" der...

Yahu bu üslubu bile özledik... (Şakir Aksu)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.