TOKİ Trabzon’da 261 konut ve 23 dükkan için ihaleye çıkıyor!

TOKİ Trabzon’da 261 konut ve 23 dükkan için ihaleye çıkıyor!

TOKİ Trabzon’da Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Bahçecik Mahallesinde 40 adet konut ve 11 adet dükkan ile Arsin Güzelyalı’da 221 adet konut ve 12 adet dükkan inşaatı için ihaleye çıkacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Trabzon’un Ortahisar İlçesi Bahçecik Mahallesinde Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapılacak 40 adet konut ve 11 adet dükkan inşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme işi için ihaleye çıkıyor.

İhale tarihi 2 Kasım 2021 saat 14:30 olarak ilan edilirken, işin yer tesliminin sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yapılacağı işin süresinin ise 450 takvim günü olduğu bildirildi. İhalenin TOKİ Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılacağı kaydedildi.

TOKİ Ortahisar İlçesi yanı sıra Arsin İlçesi Güzelyalı Mahallesinde de 221 adet konut ve 12 adet dükkan inşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme işi için ihaleye çıkacağı ilan edildi. Bu ihalenin de 21 Ekim 2021 saat 14.00’da TOKİ Başkanlığı toplantı salonunda yapılacağı kaydedilirken işin süresinin yer tesliminden itibaren 500 takvim günü olduğu belirtildi. Yer tesliminin ise sözleşme imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde gerçekleşeceği kaydedildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.